Firmy
Ponúkame komplexný upratovací servis pre vonkajšie aj vnútorné priestory Vašej spoločnosti. Ku každému klientovi a jeho želaniam pristupujeme individuálne a zodpovedne. Po dohode zabezpečíme aj pravidelné dopĺňanie vybavenia sociálnych zariadení, výrobných priestorov, gastronomických priestorov a iných zariadení. Kým sa pustíme do samotného upratovania, celý priestor si osobne obhliadneme a až na základe obhliadky vypracujeme bezplatnú individuálnu ponuku zohľadňujúcu vaše požiadavky s garanciou najnižšej ceny na trhu.

Verejná správa
Všetky naše služby ponúkame aj orgánom verejnej správy. Vďaka skúsenostiam z predchádzajúcich kontraktov sa dokážeme plnohodnotne postarať a splniť špecifické predpisy platiace v budovách a priestoroch vo verejnej správe. Zabezpečíme profesionálne upratovacie a čistiace práce pre administratívne budovy, nemocnice, autobusové či vlakové stanice aj pre ďalšie podobné inštitúcie. Po dohode sa môžeme starať aj o pravidelné dopĺňanie vybavenia sociálnych zariadení, výrobných priestorov, gastronomických priestorov a iných zariadení.

Bytové spoločenstvá
Nehádajte sa so susedmi prečo zasa nie je umytý vchod. Sme pripravení ponúknuť individuálne riešenie pre každú vchodovú jednotku tak, aby sme v plnej miere zabezpečili jednorazové aj pravidelné upratovanie spoločných priestorov. Poupratujeme vstupné priestory, zametieme a umyjeme schodiská, vyčistíme výťahy a postaráme sa aj o čistotu okien. V prípade Vášho záujmu upraceme aj pivničné priestory, spoločné vchodové priestory, ako sušiarne a kočikárne. Sme otvorení komunikácii a prispôsobíme sa vašim podmienkam.

Domácnosti

Ponúkame jednorázové, ale i pravidelné upratovanie Vašej domácnosti. Upratovanie nechajte na nás a využite svoj čas zmysluplne. Ku každému klientovi a jeho želaniam pristupujeme individuálne a zodpovedne.